Pomysły na elektroniczny upominek do 300 zł

Gotowe podpowiedzi prezentowe i trafione pomysły na prezent w określonej kwocie to świetna ściągawka, gdy zupełnie nie mamy idei na oryginalny upominek. Jeśli nasz budżet na zakup wynosi do 300 złotych, to można wybierać spośród wielu ciekawych urządzeń.

Elektronika i różnego typu urządzenia idealnie nadają się na prezent. To przedmioty, które przydadzą się niemal każdemu, a ich funkcjonalność może okazać się potrzebna w codziennym życiu. Są to również prezenty o trwałym charakterze, które posłużą użytkownikowi przed długi czas i będą miały charakter pamiątkowy.

Prezenty do 300 złotych z kategorii beauty

Dbanie o urodę to codzienność wielu osób, ale niektórzy interesują się tym w znacznie większym stopniu niż inni. To właśnie dla nich warto wybierać urządzenia elektryczne, które pomogą w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych i w codziennej toalecie. Gotowe pomysły na prezent tego typu w cenie do 300 złotych:

 • Automatyczna lokówka – stosunkowo nowy produkt wśród lokówek, stąd jego wyższa cena, za którą stoi również wygodna funkcjonalność. Kręcenie włosów przy pomocy automatycznej lokówki jest dziecinnie proste, szybkie i bezpieczne.
 • Suszarka do włosówchoć wiele suszarek kosztuje znacznie mniej, to modele powyżej 100 i powyżej 200 złotych charakteryzują się znacznie wyższą mocą i znakomitą funkcjonalnością, która pozwala precyzyjnie kierunkować nadmuch i decydować o jego temperaturze. Wiele suszarek do włosów z tej półki cenowej to urządzenia profesjonalne (stosowane w salonach fryzjerskich), które są bardzo trwałe, świetnie wykonane i wyposażone w funkcje jonizacji włosów.
 • Depilator – urządzenie do depilacji także można kupić w tym przedziale cenowym (i to wcale nie najtańszy model). To świetny pomysł na prezent dla osób, które mają dość klasycznego golenia się.
 • Maszynka go strzyżenia i trymowania – propozycja na prezent dla mężczyzny. Maszynki do golenia i przycinania włosów oraz zarostu przydadzą się niemal każdemu, a ułatwią domową pielęgnację i sprawią, że osobie z zarostem będzie łatwiej utrzymać go w ryzach.
 • Elektryczna lub soniczna szczoteczka do zębów – uniwersalny prezent dla każdego. Szczoteczki tego typu są o wiele bardziej skuteczne niż urządzenia mechaniczne. Pozwalają zatroszczyć się o czyste i zdrowe zęby.

Prezenty do 300 złotych dla graczy

Osoby pasjonujące się grami komputerowymi i e-sportem nie należą już do znikomej mniejszości. Zauważyli to już dawno producenci elektroniki, którzy oferują niezwykle wiele urządzeń i akcesoriów dla graczy. W charakterze upominku można kupić:

 • Myszkę gamingową – odpowiednio zaprojektowaną i przystosowaną do niezwykle szybkiej reakcji na dynamiczne zdarzenia w grze.
 • Klawiaturę dla graczy – o ergonomicznym kształcie i z wyróżnionymi klawiszami, z których korzysta się podczas gier.
 • Słuchawki – do jeszcze lepszego odbierania dźwięków i muzyki z gry. Warto sięgnąć po model gamingowy.

Prezenty do 300 dla studentów

Studentom mogą przydać się różne przedmioty i urządzenia. Nieustanna potrzeba kserowania notatek oraz dużo nauki na głowie to okazja, by rozważyć zakup:

 • Urządzenia wielofunkcyjnego – urządzenia wielofunkcyjne są wyposażone w funkcję druku, ksero oraz skanowania. To świetny sprzęt dla każdego, kto musi skopiować notatki z wykładu. Urządzenia wielofunkcyjne mają również tę zaletę, że nie zajmują wiele miejsca – są kompaktowe i estetyczne, a zastępują aż kilka innych urządzeń biurowych.
 • Dysku zewnętrznego – zamiast przesyłać dane mailem i transferem sieciowym, można po prostu kopiować je na dysk zewnętrzny. To świetny pomysł na prezent dla studenta, który na dodatek bez problemu zmieści się w przyjętym budżecie. Przenoszenie danych na dysku zewnętrznym ma też tę zaletę, że bez problemu pomieścimy na nim notatki z całych studiów, filmy, gry, muzykę i wiele innych plików, które trudno byłoby przesłać sobie w inny sposób.

Prezenty do 300 złotych dla dzieci i młodzieży

Urządzenia i akcesoria dla dzieci i młodzieży, jakie można kupić w prezencie do 300 złotych to:

 • Pad lub joystick – jeśli mamy do czynienia z miłośnikami gier komputerowych lub na konsolę, to będzie to prezent idealny. Warto przy tym rozejrzeć się również za jakąś nową, ciekawą grą na komputer lub konsolę.
 • Słuchawki – przydadzą się każdemu miłośnikowi muzyki. W tej cenie znajdziemy zarówno dobre słuchawki przewodowe, jak i bezprzewodowe.
 • Zabawki interaktywne – to świetny wybór dla najmłodszych dzieci. Zabawki, które mają elektroniczne funkcje i wspierają naturalny rozwój dziecka idealnie nadają się na prezent. Warto dobrać je w zależności od wieku i etapu rozwoju dziecka.

Pomysłów na prezent do 300 złotych można znaleźć wiele, a w szczególności wśród sprzętów i akcesoriów elektronicznych. Nowoczesne urządzenia i zabawki są elementami codzienności wielu osób i dlatego coraz chętniej kupujemy je również na prezent. Wiąże się z tym również ich atrakcyjna cena – elektronika nie jest już poza zasięgiem. To całkiem zwyczajne gadżety i akcesoria, na które można sobie pozwolić.

 

Materiał zewnętrzny