Najlepszy smartfon do 600 zł

Dostępna oferta smartfonów umożliwia znalezienie modelu, który będzie stanowił idealny kompromis pomiędzy wysoką jakością oraz dobrą specyfikacją a niezbyt wygórowaną ceną. Wśród nich znajdują się produkty uznanych firm, takich jak Nokia, LG czy Huawei. Można spośród nich wyselekcjonować modele ze względu na rozdzielczość aparatu, siłę procesora czy wielkość ekranu i dobrać taki, który będzie najlepiej pasował do naszych preferencji oraz sposobów użytkowania i wybrać odpowiedni smartfon do 600 zł. 

Szczególną popularnością cieszą się modele firmy Xiaomi. W wypadku modelu Xiaomi Redmi 7 użytkownicy wskazują przede wszystkim na możliwość robienia zdjęć o dużej ostrości, dzięki aparatom w rozdzielczości 13 Mpix oraz ekranie o przekątnej 6,26 cala, który wyświetla obraz w bardzo dobrej jakości. Smartfon wyposażony jest także w ośmiordzeniowy procesor, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort użytkowania, nawet z kilkoma aplikacjami uruchomionymi w tle. Smartfony firmy Xiaomi są również bardzo dobrze chronione. Zarówno Xiaomi Redmi 7A, jak i poprzedni model mają system odblokowywania ekranu rozpoznający twarz użytkownika, co gwarantuje bezpieczeństwo umieszczonych w telefonie kontaktów i danych. Użytkownicy chwalą także jego mocną i wydajną baterię, która pozwala na długi czas korzystania.

xiaomi-redmi-7a

Smartfony do 600 złotych - wiele dostępnych wersji kolorystycznych

Na uwagę zasługuje także smartfon Samsung Galaxy A105F, który również charakteryzuje się możliwością rejestrowania dobrej jakości zdjęć oraz filmów. Ekran o przekątnej 6,7 cala zajmuje praktycznie całą przednią część smartfonu, co daje komfort wygodnego oglądania seriali i przeglądania internetu. Ten model cieszy się również sporą wydajnością, którą zawdzięcza ośmiordzeniowemu procesorowi. 

W naszej ofercie można także znaleźć różne wersje kolorystyczne obudowy tego samego modelu, co będzie ciekawym dodatkiem dla osób, którym zależy również na dobraniu smartfona ze względu na jego właściwości wizualne. Smartfon Nokia 5 występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, srebrnej oraz miedzianej. Jest to model wyposażony w ekran o przekątnej 5,2 cala i czytelny wyświetlacz. Model posiada także opcję czytnika linii papilarnych, co zapewnia bezpieczeństwo korzystania z urządzenia. Podobnie jest w wypadku modelu telefonu Sony Xperia E5 F3311, dostępnego w czarnej oraz białej wersji kolorystycznej. Użytkownicy tego modelu podkreślają przede wszystkim wysoką jakość wykonywanych przez niego zdjęć, dzięki aparatowi o rozdzielczości 13 Mpix, który został w niego wbudowany oraz systemowi rozpoznawania scenerii. W wypadku modeli obu firm można zamknąć się w przedziale cenowym 340-360 zł. 

Więcej na stronie sklepu