Opinie Facebook, czyli źródło wiarygodnych rekomendacji o firmie

Skąd czerpać informacje na temat wiarygodności i skuteczności danej firmy? Najlepszym źródłem do tego celu jest internet. W sieci znaleźć można wiele portali czy blogów, na których znaleźć można komentarze dotyczące konkretnego przedsiębiorstwa. Nieocenionym źródłem wiarygodnych wypowiedzi są też opinie Facebook​, które mogą być pisane o usługach, produktach, marce czy też ogólnie o firmie. Dlaczego warto im zaufać? Wyjaśniamy poniżej.

Mnóstwo osób każdy dzień rozpoczyna od przejrzenia Facebooka i sprawdzenia, co nowego wydarzyło się w interesujących ich tematach czy też u znajomych osób. Facebook jest obecnie najłatwiejszym sposobem na skontaktowanie się nie tylko ze znajomymi, ale również z dowolną firmą, jeśli rzecz jasna posiada ona swoje konto na tym medium społecznościowym. Messenger jest coraz chętniej wybierany zamiast telefonu do danej firmy. Zresztą firmy wiedzą doskonale, jak potężnym i wartym uwagi sposobem kontaktu jest właśnie Messenger, dlatego też coraz częściej delegują specjalnych pracowników, którzy zajmują się czuwaniem nad kontaktem z klientami właśnie na Facebooku.

Mnóstwo osób poszukując informacji o danym przedsiębiorstwie, zaczyna właśnie od sprawdzenia firmowego konta na Facebooku, przeczytania kilku wpisów oraz przede wszystkim komentarzy od klientów. Komentarze, opinie tzw. rekomendacje czy niegdyś oceny i polubienia Facebook nie są, w przeciwieństwie do większości przypadków recenzji na stronach internetowych, anonimowe. Są podpisane imieniem i nazwiskiem, a to nadaje im wiarygodności. Dlatego też użytkownicy czytający takie opinie są bardziej skłonni im wierzyć i obdarzyć zaufaniem. Podobnie prezentuje się kwestia taka jak lajki Facebook. Posty czy komentarze, które mają dużo polubień oraz są często udostępniane, cieszą się jeszcze większym zainteresowaniem użytkowników ze względu właśnie na owe lajki. Użytkownicy bowiem widząc popularność danego wpisu, również chcą się z nim zapoznać.

Jak zdobyć opinie i polubienia w serwisie Facebook?

Aby zdobyć polubienia na Facebooku, najlepiej jest rzecz jasna posiadać świetne, ciekawe i bardzo popularne konto. W ten naturalny sposób wpisy będą niejako same zdobywać lajki Facebook. Jednakże jest to bardzo trudne do realizacji. Można więc w pewien sposób sobie pomóc i „rozkręcić” popularność naszego konta. W tym celu można skorzystać z oferty specjalistycznej firmy ExpertLike, która może nam zapewnić dobrej jakości polubienia. W zależności od zapotrzebowania i rodzaju postu, można zakupić nie tylko lajki, ale również np. wyrażane emocje, takie jak „Super”, „Wrr” czy „Ha ha”. Ten sposób sprawi, że w krótkim czasie nasz fanpage może się stać popularny i trafić do użytkowników, którzy zainteresują się tworzonym przez nas contentem i w efekcie będą nas lajkować i obserwować. Drugą istotną kwestią obok lajków pod wpisami (zdjęciami/filmami) są opinie na Facebooku, które odzwierciedlają faktyczny obraz firmy oraz tego co i jak oferuje – przyjęło się nawet w ostatnich latach założenie, że większą rolę odgrywają rekomendacje w serwisie Facebook niż ilość fanów, dlatego każdy szanujący się administrator fanpage’a powinien zadbać o dobrą reputację swojej firmy posilając się dodatkowymi recenzjami, które może pomóc pozyskać firma ExpertLike z polskich kont mających historię.

 

Artykuł sponsorowany