Chcesz kupić prezenty świąteczne dla pracowników? Postaw na kosze okolicznościowe!

Gdy zbliżają się święta Wielkanocy lub Bożego Narodzenia, wielu pracodawców zastanawia się nad tym, w jaki sposób obdarować pracowników. Niektórzy decydują się na dodatkowe premie, inni wręczają pracownikom bony zakupowe. Możemy również zdecydować się na wypełnione po brzegi pysznościami kosze okolicznościowe.

Praktyka wręczania pracownikom upominków z okazji świąt jest coraz bardziej powszechna. To nie tylko sposób na wyrażenie podziękowania, ale również dzięki takim upominkom możemy podnieść satysfakcję pracowników. Pracownicy czują się wtedy docenieni przez pracodawcę, co z kolei przekłada się na ich motywację oraz efektywność pracy.

 

Kosze okolicznościowe – pyszny pomysł na święta

Wśród wielu pomysłów na upominki z okazji świąt na wysokiej pozycji plasują się kosze upominkowe – to doskonały podarunek dla pracownika oraz dla całej jego rodziny. W koszach tego rodzaju możemy wyszukać pełną gamę pyszności, które osłodzą świąteczne dni.

 

Kosze tego rodzaju możemy przygotowywać samodzielnie, ale obecnie najpopularniejszą praktyką jest kupowanie gotowych koszy upominkowych. Firmy, na przykład Nobilia z Warszawy, mają w swojej ofercie specjalne kosze okolicznościowe, które przeznaczone są właśnie na święta Wielkanocy oraz Bożego Narodzenia.

 

Co znajdziemy w koszach okolicznościowych?

W koszach możemy znaleźć najróżniejsze słodkości, ale też wiele innych upominków. Są to słodkie pralinki, kruche ciasteczka, suszone owoce, czekoladki, pierniczki, bakalie i orzechy w czekoladzie, ponadto herbaty czy kawy, a to tylko parę produktów, które możemy z nich zobaczyć. Najczęściej są one uzupełniane świątecznymi dekoracjami – w koszach firmy Nobilia możemy znaleźć również bombki na święta Bożego Narodzenia, ciepłe koce z zimowymi motywami, puchate kurczaczki i czekoladowe jajka na Wielkanoc.

 

Wszystkie z tych produktów zapakowane są w ozdobne pudełka, kosze i puszki, dlatego możemy od razu wręczyć je pracownikom czy innym osobom, dla których są przeznaczone.

 

Z dostępnymi w firmie Nobilia koszami okolicznościowymi możemy zapoznać się pod tym adresem.

 

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Ceny są zróżnicowane i zależą w szczególności od wielkości i zawartości kosza. Za te mniejsze zapłacimy około 50 złotych, z kolei te bogatsze mogą kosztować nas już przeszło 300 złotych. Wobec tego rodzaje upominków świątecznych możemy dopasować indywidualnie w zależności od tego, jaki budżet mamy przeznaczony na obdarowanie pracowników.

 

Wielu pracodawców zastanawia się też, czy tańszym rozwiązaniem nie będzie samodzielne stworzenie koszy upominkowych dla pracowników. Warto jednak wskazać, że koszty nie zawsze są tańsze niż w przypadku gotowych koszy. Nie tylko musimy zakupić same produkty, ale również musimy dokupić do nich elementy dekoracyjne. Co więcej, kosze trzeba skomponować, co również zajmuje czas, zwłaszcza wtedy, gdy jest ich wiele.

 

Wobec tego najwygodniejszym i przystępnym cenowo rozwiązaniem jest zakupienie koszy okolicznościowych od firmy, która specjalizuje się w ich tworzeniu.

 

Materiał zewnętrzny