Jakie sprzęty domowe kupujemy najczęściej? TOP 4

Urządzanie domu czy mieszkania to wielka frajda, ale też spory wydatek – trzeba opłacić ekipę, wyburzyć ściany, położyć podłogi, a także kupić wiele niezbędnych urządzeń. Wcześniej z kolei musimy poświęcić nieco czasu, aby porównać specyfikację różnych modeli i mieć pewność, że dobrze wydamy pieniądze. Jesteście ciekawi, na co wydajemy najwięcej pieniędzy przy urządzaniu domu? Oto nasz TOP 4 najczęściej kupowanych sprzętów domowych.

Pralka

Jednym ze sprzętów, który musi być w każdym domu, jest pralka. Tutaj możemy śmiało polecić urządzenia Samsung QuickDrive, Beko czy Amica. Oferta na rynku jest tak szeroka, że każdy znajdzie model idealnie dobrany do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Są modele bogate w funkcje oraz nowoczesne rozwiązania – jak Samsung Quick Drive czy Amica Steam Touch, a także prostsze, bardziej klasyczne w obsłudze pralki. Mamy też duży wybór rozmiarów – pralki z dużym kładem 10kg dla dużych rodzin czy pralki ładowane od góry do małej łazienki .

Kuchenka elektryczna

Wśród najpopularniejszych sprzętów AGD nie może też zabraknąć kuchenki elektrycznej. Liczni producenci stosują nowe rozwiązania technologiczne, aby poprawić nam komfort użytkowania danego sprzętu, a także energooszczędność. Czyni tak m.in. Electrolux czy Samsung. Warto wcześniej przejrzeć specyfikację i wybrać odpowiednią dla siebie – wiele zależy od tego, jak często i co przyrządzamy. Jeśli zwykle jadamy na mieście, wystarczy nam prostszy model.

Telewizor

Jeśli już kupimy kuchenkę elektryczną oraz pralkę Samsung QuickDrive, Beko czy Amica, zaczynamy oglądać telewizory. W zasadzie telewizor nie jest rzeczą, którą musimy mieć od razu, a jednak znalazł się na tej liście. Mimo że nie musimy kupować go od razu, zwykle tak postępujemy – wielu z nas nie wyobraża sobie poranka lub wieczora bez obejrzenia wybranego programu. Chętnie decydujemy się nawet na kredyt lub pożyczkę, aby móc pozwolić sobie na ten zakup. Oferta jest ogromna, a zastosowanie nowych technologii oraz świetnej jakości ekranów kusi nas dodatkowo.

Komputer

Kolejną rzeczą, którą chcemy mieć od razu, jest komputer – stacjonarny lub laptop. Zwykle stanowi on dla nas centrum rozrywki, ale też narzędzie pracy. Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez niego. Warto dokładnie przejrzeć parametry, bo to one będą decydować o jakości i szybkości pracy. Laptop daje nam więcej możliwości, bo jest mobilny – nie musimy korzystać z niego jedynie przy biurku.

Wśród najszybciej kupowanych sprzętów jest także lodówka oraz piekarnik. W następnej kolejności zaś zmywarka oraz ekspres do kawy. Z zakupem tych produktów zwykle możemy poczekać, ale są one zwykle planowane już na początku.

 

Materiał zewnętrzny