Telefony bez abonamentu w promocyjnych cenach – outlet w Orange

Szukasz dobrego i jednocześnie taniego telefonu, ale nie jesteś zainteresowany urządzeniami dostępnymi z umową abonamentu? Zapoznaj się z ofertą outletową przygotowaną przez Orange.

Telefon – nowy czy używany?

Telefon bez abonamentu to rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie chcą podpisywać długoterminowej umowy z operatorem. Niestety, zakup nowego smartfona bezpośrednio w salonie producenta lub w sklepie z elektroniką to opcja, która może przekraczać możliwości finansowe niektórych osób, np. studentów, którzy jeszcze nie podjęli pracy zarobkowej. Alternatywą jest zakup telefonu na rynku wtórnym. Warto jednak pamiętać, że używane telefony bardzo często nie są już objęte gwarancją producenta, więc ich ewentualna naprawa generować może wysokie koszty. Na portalach aukcyjnych nie brakuje również podróbek imitujących telefonów znanych producentów. Bezpiecznym, a jednocześnie korzystnym rozwiązaniem jest zakup telefonu z outletu.

Outlet Orange

Telefony bez abonamentu dostępne w outlecie Orange to urządzenia nowe. Nie znajdziesz wśród nich modeli poekspozycyjnych czy uszkodzonych. Niskie ceny telefonów wynikają z faktu, że wcześniej urządzenia mogły być używane w celach demonstracyjnych w salonach Orange. Z tego powodu niektóre z outletowych smartfonów sprzedawane są bez oryginalnej ochronnej folii lub w naruszonych pudełkach. Niektóre modele mogą wymagać przywrócenia ustawień do stanu fabrycznego, jednak wszystkie telefony dostępne w outlecie są w pełni sprawne. Nabywając taki telefon, otrzymujesz komplet dokumentów – gwarancję, instrukcję obsługi oraz potwierdzenie zakupu.

Upoluj okazję!

Do tej pory w outlecie Orange pojawiło się wiele telefonów bez abonamentu zaskakująco niskich cenach, chociażby Samsung Galaxy A3 Dual SIM w cenie 699 zł. W Internecie trudno znaleźć oferty sprzedaży tego modelu w cenie niższej niż 800 zł. Na liście przecenionych telefonów znalazły się już także LG X power 2 za 449 zł, Motorola MOTO E4 za 319 zł, NOKIA 5 za 449 zł, Sony Xperia XA1 za 799 zł oraz LG Q6 za 599 zł. Liczba egzemplarzy, które dostępne są w promocyjnych cenach, jest mocno ograniczona, a telefony bardzo szybko zostają wyprzedane. Warto śledzić sklep internetowy Orange, by trafić na kolejne niepowtarzalne okazje.