Chillery - wydajne, zawodne urządzenia

W ofercie firmy Energycool znajdują się agregaty chłodnicze, które służą do uzyskiwania cieczy w obniżonej temperaturze. Mogą być wykorzystywane do chłodzenia pomieszczeń lub w procesach produkcyjnych. Wyróżniamy agregaty chłodnicze z bezpośrednim odparowaniem, oraz wytwornice wody lodowej (zwane również chillerami).

Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, jeśli zależy Państwu na zakupie wysokiej jakości, renomowanych urządzeń. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie techniki chłodniczej, działając w tej branży od lat 90. ubiegłego wieku. Można u nas kupić agregaty chłodnicze o parametrach dostosowanych do potrzeb klienta. Oferujemy również fachowe doradztwo i wsparcie podczas procesu zakupu. Sprawdź na https://energycool.pl/

Oferujemy szeroki wybór innych podzespołów, takich jak wymienniki ciepła JAD, zawory bezpieczeństwa wszystkich typów czy regulatory pary. Współpraca z nami będzie udana, jeśli działasz w branży instalacyjnej, ponieważ nasze produkty spełniają surowe normy bezpieczeństwa i jakości.

Wytwornica wody lodowej - nowoczesne rozwiązania

Suche chłodnice cieczy (znane również jako dry-coolery) również stają się coraz bardziej popularne. Ich zdolność do obniżenia kosztów operacyjnych jest ich główną zaletą. Dry-coolery wykorzystują niskie temperatury powietrza na zewnątrz, które są niższe niż medium do chłodzenia. Jest to dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla dużych zakładów, w których chłodzenie cieczy wymaga dużych nakładów energii. W okresie zimowym chillery zmniejszają obciążenie sprężarek pozwalając na wymierne oszczędności. W pozostałej części roku system ten wykorzystywany jest jedynie do chłodzenia agregatu chłodniczego.

Dry-coolery mogą być również stosowane w specjalnych aplikacjach, gdzie temperatura czynnika chłodniczego jest wyższa niż 35degC. W takim przypadku agregat może być jedynym źródłem chłodzenia. W ofercie posiadamy również agregaty zraszane, które pozwalają na uzyskanie niższych temperatur czynnika chłodzonego, a ich zaletą jest minimalizacja strat wody na skutek parowania. Dowiedz się więcej na https://energycool.pl/produkty/wytwornica-wody-lodowej-chiller/

Monter podczas pracy

Szeroka oferta urządzeń chłodniczych

Energycool dostarcza klientom nie tylko urządzenia chłodnicze, takie jak agregaty chłodnicze, ale także odpowiednie technologie, dostosowane do ich potrzeb. Jesteśmy firmą, która zajmuje się klimatyzacją, ale zajmujemy się również systemami chłodzenia w zakładach przemysłowych, takimi jak chłodzenie form wtryskowych, urządzeń elektrycznych czy chłodzenie wody zwracanej z produkcji. Sprzedajemy również armaturę przemysłową, taką jak odwadniacze termodynamiczne i pływakowe.

Naszym klientom przedstawiamy indywidualny system chłodzenia i dostarczamy urządzenia wraz z armaturą, a w razie potrzeby także uzdatnianie wody. Zajmujemy się również montażem agregatów wody lodowej i wielu innych elementów. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.