Szminka w intensywnym kolorze – makijaż wieczorowy

​Makijaż wieczorowy powinien idealnie podkreślać urodę i współgrać z elegancką stylizacją. Wybierając się na wielkie wyjście czy imprezę, każda kobieta chce wyglądać pięknie. Jak wiadomo nic tak nie podkreśla kobiecej urody, jak wyjątkowy makijaż wieczorowy i zjawiskowa sukienka. Trzeba przed wyjściem wygospodarować więcej czasu, by stworzyć idealny i niepowtarzalny look. Do tego potrzebne są odpowiednie kosmetyki i dobre oświetlenie.

Makijaż wieczorowy – jak go wykonać?

Makijaż wieczorowy to rodzaj makijażu okolicznościowego, który wykonywany jest na specjalne okazje. Jak wiadomo obecność sztucznego światła lub lamp pochłania barwy, dlatego makijaż powinien bazować na intensywnych kolorach oraz wyrazistych konturach. W takim makijażu śmiało można zastosować podkład o ciemniejszym odcieniu oraz bardziej nasycone barwy cieni do powiek.

Wieczorne wyjście to czas kiedy mile widziane są kosmetyki nadające skórze połysk i blask. Użycie brokatu może pięknie podkreślić dekolt czy ramiona. Warto też podkreślić usta szminką o mocniejszym i intensywniejszym kolorze. Idealnym wyborem jest szminka Maybelline, która zapewnia trwały i zniewalający efekt. Dodatkowo Pomadka do ust Color Sensational Matte Nudes jest dostępna w różnych barwach, więc każda kobieta znajdzie odcień idealny dla siebie.

Szminka w intensywnym kolorze – makijaż wieczorowy

Makijaż dzienny różni się od wieczornego przede wszystkim swoją intensywnością. Wieczorem, kiedy oświetla nas sztuczne światło, delikatny look może się nie sprawdzić, ponieważ nie będzie w ogóle widoczny. Wieczorna kolacja albo impreza to idealna okazja, żeby pozwolić sobie na trochę więcej. Intensywna szminka Maybelline i wyraziście pomalowane oczy sprawią, że nasza twarz będzie pięknie podkreślona.

Coraz więcej kobiet wybiera modną technikę modelowania twarzy przy pomocy bronzera, rozświetlacza oraz różu. Pięknie wymodelowany owal twarzy, intensywna szminka Maybelline, wyrazisty makijaż oczu i idealnie dopasowana suknia sprawią, że każda kobieta może poczuć się jak księżniczka. Makijaż przede wszystkim powinien podkreślać urodę, a nie ją przysłonić. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie dobieranie kosmetyków i ich odcieni do swojej karnacji i cery.

Artykuł partnera