Wizytówki firmowe - wyróżniaj się na tle konkurencji

​Wizytówka to nie tylko miejsce do przedstawienia najważniejszych form kontaktu, ale także przestrzeń do tego, aby się wyróżnić i zapaść w pamięć potencjalnemu klientowi, bądź partnerowi biznesowemu. Jeśli chcesz zdobyć nowe zlecenia dla swojej firmy, oprócz świetnego zaprezentowania siebie i swojej oferty na spotkaniu, niezbędne jest także wręczenie estetycznej wizytówki, która sprawi, że odbiorcy Cię zapamiętają. Warto, aby wizytówka była adekwatna do rodzaju zajmowanego stanowiska w firmie, czy branży i odpowiednio charakteryzowała swojego właściciela.

Jakie są rodzaje wizytówek?

W dzisiejszych czasach z łatwością zamówisz wizytówki firmowe przez internet, z wieloma opcjami do wyboru, takimi jak zadruk jednostronny bądź dwustronny, mniejsza lub większa grubość papieru, rodzaj druku (offset, cyfrowy), ilość sztuk w pakiecie. Drukarnie oferują także dodatkową opcją projektowania wizytówki na zamówienie lub sam wydruk wedle Twojego projektu.

Przed zamówieniem wizytówek on-line warto przygotować projekt graficzny. Na wstępie dobrze jest określić, czy wolisz wizytówki jednostronne, czy może dwustronne. Na jednostronnych zazwyczaj przedstawiamy się w sposób bardziej konkretny, natomiast wybierając wizytówki dwustronne, zyskujesz dodatkową przestrzeń na umieszczenie na nich kluczowych informacji dla klienta. Może to być przykładowo mapka ilustrująca  wskazówki dotarcia do siedziby firmy, bądź miejsce na ładny cytat, czy też opis oferowanych usług.

Na co należy zwracać uwagę przy wyborze drukarni wizytówek i jak porównać opłacalność ofert?

Jeśli szukasz firmy zajmującej się kompleksową realizacją wizytówek do druku dla Twoich pracowników bądź współpracowników, warto zapoznać się z ofertą drukarni z szerokim asortymentem handlowym. Istotne jest, aby kontrahent wykonujący Twoje zlecenie precyzyjnie określał, jaka jest cena wizytówek. Warto sprawdzić możliwości zamówienia wizytówek online, bez wychodzenia z domu.

Przy wyborze firmy oferującej druk wizytówek firmowych należy zwrócić uwagę, czy oferuje ona projekt graficzny w cenie druku. Jeśli chcesz wybrać najbardziej korzystną ofertę porównaj ceny ilościowe sztuk wydruku określonej liczby wizytówek. Zazwyczaj pakiety z większą ilością egzemplarzy bardziej się opłacają. Jeśli twoje stanowisko wymaga częstych spotkań z klientami i na co dzień rozdajesz dużo wizytówek, opcja pakietu 1000 szt wizytówek powinna być dla Ciebie najkorzystniejsza, również przez wzgląd na dokonywanie tylko jednej transakcji i możliwość zaoszczędzenia czasu.

Artykuł sponsorowany