Wirtualny spacer Google - nowoczesny marketing dla firm

Jeśli kiedykolwiek korzystałeś z wirtualnych spacerów google, z pewnością wiesz, jak wygodne są one dla każdego internauty. Twoje osobiste doświadczenia powinny być zatem najlepszym powodem, aby również Twoją firmę czy też nieruchomość promować za pomocą tego narzędzia w Internecie.
 

Wirtualny spacer google fenomenalnie zwiększa atrakcyjność każdego obiektu właśnie w sieci. Przede wszystkim prezentacja taka świetnie imituje prawdziwe odwiedziny w danym miejscu, ale oprócz tego wirtualne spacery posiadają inne atuty, o których piszemy poniżej.

 

Każda firma wypadnie korzystnie...
 

...właśnie wzbogacając jej stronę internetową czy też profil w mediach społecznościowych o wirtualny spacer Google. Przede wszystkim Twoja firma będzie w takiej sytuacji postrzegana jako nowoczesny i niebojący się niesztampowych rozwiązań kontrahent. A to z całą pewnością sprawi, że Klienci chętniej wybiorą właśnie Twoje usługi lub towary.

 

Za pomocą wirtualnego spaceru Google możesz pokazać te miejsca w firmie, które przeznaczone są stricte dla Klientów. Możesz również przyjąć odmienną strategię i pokazać Twój biznes niejako „od kulis”.

 

W biurze nieruchomości warto polubić wirtualne spacery Google

 

Jak grzyby po deszczu pojawiają się obecnie nowe biura nieruchomości, co utrudnia znalezienie zainteresowanych oferowanymi nieruchomościami. Jednak wzbogacenie każdej oferty o wykonany specjalnie w prezentowanym mieszkaniu lub domu wirtualny spacer sprawi, że nasza oferta z pewnością przebije konkurencję.

Wirtualny spacer Google daje bowiem unikatową możliwość pokazania online nieruchomości tak, jak można ją obejrzeć tylko osobiście. Widać zatem jak na dłoni rozmieszczenie pomieszczeń czy też doświetlenie pokoi.


Aby łatwiej sprzedać dom nawet po wielu miesiącach
 

Jak pokazują doświadczenia wielu byłych już właścicieli domów, wprowadzenie do ogłoszenia o sprzedaży wirtualnego spaceru Google widocznie zwiększa zainteresowanie. A od rosnącego zainteresowanie internautów już tylko krok od szybszej sprzedaży każdego domu.

Co ciekawe, technika ta sprawdza się nawet wtedy, gdy konkretna nieruchomość nie może znaleźć nabywcy przez dłuższy czas.

 

Hotel lub restaurację zaprezentuj od nieznanej strony

 

Jeśli chciałbyś zmienić postrzeganie Twojego hotelu czy też restauracji, koniecznie wykorzystaj w tym celu właśnie wirtualny spacer Google. To właśnie to innowacyjne narzędzie pozwoli przyszłym Gościom spojrzeć na Twój obiekt w całkowicie nowy sposób.

Aby jednak wirtualny spacer Google mógł zadziałać w ten sposób, upewnij się, że przedstawia on najważniejsze z Twojej perspektywy walory danego lokalu. Mogą to być między innymi hotelowa strefa wellness lub bogato zaopatrzony w piwa kraftowe bat w Twojej restauracji.
 

Przykład wirtualnego spaceru w technologii Matterport
 

Artykuł sponsorowany