Versum – narzędzie na miarę branży hair & beauty

Coraz większą popularnością cieszą się narzędzia ułatwiające prowadzenie własnego biznesu. Przyspieszają pracę i zmniejszają liczbę formalności. Versum to program, który został opracowany w oparciu o potrzeby branży hair & beauty. Poznaj funkcje stworzone z myślą o zarządzaniu salonem fryzjerskim, gabinetem kosmetycznym i spa.

Zdalny dostęp 24/7

Versum pozwala na zarządzanie biznesem z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy mieć przy sobie komputer, tablet lub smartfon z Internetem. Dostęp do wszystkich danych dotyczących konkretnego salonu można zyskać po zalogowaniu się do systemu. Dzięki temu właściciel lub manager może doglądać funkcjonowania firmy nawet wtedy, gdy sam nie może przebywać w salonie.

Funkcjonalny terminarz

Jeszcze do niedawna papierowy terminarz był obowiązkowym elementem wyposażenia każdego salonu piękności. Dziś w wielu miejscach został wyparty przez Versum. Wirtualny kalendarz pozwala na łatwe zapisywanie i modyfikowanie terminów wizyt. Co więcej, daje także szybki dostęp do bazy klientów, w której zapisanych jest wiele ważnych informacji na ich temat (m.in. daty wizyt czy preferowane usługi).

Akademia VERSUM

 

Rezerwacje on-line

Internetowy system rezerwacji wizyt jest przyszłością branży hair & beauty. Klienci coraz chętniej umawiają się na zabiegi przez Internet. Firmy korzystające z Versum mogą udostępnić na swojej stronie www lub na Facebooku prosty formularz do rezerwacji online, który jest automatycznie synchronizowany z terminarzem w salonie. Mogą także zamieścić swoją wizytówkę na Moment.pl – portalu do internetowych rezerwacji.

Automatyczne przypomnienia SMS lub email

Dużym problemem salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych są zapominalscy klienci, którzy nie przychodzą na zabiegi. Używając Versum, możesz znacznie zmniejszyć liczbę przegapionych wizyt. System został wyposażony w funkcję wysyłania automatycznych przypomnień na 24 h przed umówionym terminem. Dostarczane są one SMS-em lub mailem.

Marketing automatyczny

Z Versum łatwo stworzysz kampanię SMS lub email marketingową skierowaną do konkretnego grona odbiorców. Za jej pomocą możesz poinformować o aktualnej ofercie lub zaprosić do skorzystania z promocji. Automatyczne wiadomości to również dobry sposób na złożenie życzeń w dniu urodzin czy z okazji zbliżających się świąt. Dzięki takim działaniom łatwo zbudujesz pozytywny wizerunek firmy.

Raporty i statystyki

W Versum na bieżąco tworzone są automatyczne raporty i statystyki. Można przeglądać je w systemie, wydrukować lub eksportować do Excela. Ich śledzenie pozwala na stałe kontrolowanie sytuacji w firmie. Dzięki nim łatwo zoptymalizujesz koszty, zaplanujesz zamówienia, zwiększysz przychody i wyprzedzisz konkurencję.

Program lojalnościowy

Korzystając z Versum, łatwo wdrożysz w swoim salonie sprawdzony program lojalnościowy. Dzięki niemu upewnisz się, że każda nowa osoba odwiedzająca Twój salon, wkrótce dołączy do grona stałych klientów. System pomoże w opracowaniu strategii marketingowej, stworzeniu katalogu nagród oraz znalezieniu ambasadorów marki.nagród oraz znalezieniu ambasadorów marki.

Sprawdź nas na versum.pl !

Program do rezerwacji VERSUM

 

Materiał zewnętrzny